django - en to nl translation catalogue (196 entries)

en:  By %(filter_title)s
nl:  Op %(filter_title)s

en: %(app)s administration
nl: %(app)s-beheer

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
nl[0]: %(count)s %(name)s is met succes gewijzigd.
nl[1]: %(count)s %(name)s zijn met succes gewijzigd.

en: %(counter)s result | %(counter)s results
nl[0]: %(counter)s resultaat
nl[1]: %(counter)s resultaten

en: %(full_result_count)s total
nl: %(full_result_count)s totaal

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
nl: %(name)s met ID ‘%(key)s’ bestaat niet. Misschien is deze verwijderd?

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
nl[0]: %(total_count)s geselecteerd
nl[1]: Alle %(total_count)s geselecteerd

en: 0 of %(cnt)s selected
nl: 0 van de %(cnt)s geselecteerd

en: Action
nl: Actie

en: Action:
nl: Actie:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add %(name)s
nl: %(name)s toevoegen

en: Add %s
nl: %s toevoegen

en: Add another %(model)s
nl: Nog een %(model)s toevoegen

en: Add another %(verbose_name)s
nl: Nog een %(verbose_name)s toevoegen

en: Added {name} “{object}”.
nl: {name} ‘{object}’ toegevoegd.

en: Added “%(object)s”.
nl: ‘%(object)s’ toegevoegd.

en: Added.
nl: Toegevoegd.

en: Added:
nl: Toegevoegd:

en: Addition
nl: Toevoeging

en: Administration
nl: Beheer

en: All
nl: Alle

en: All dates
nl: Alle datums

en: Any date
nl: Elke datum

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
nl: Weet u zeker dat u %(object_name)s '%(escaped_object)s' wilt verwijderen? Alle volgende gerelateerde objecten worden verwijderd:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde %(objects_name)s wilt verwijderen? Alle volgende objecten en hun aanverwante items zullen worden verwijderd:

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Breadcrumbs
nl: Broodkruimels

en: Cannot delete %(name)s
nl: %(name)s kan niet worden verwijderd

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change %s
nl: %s wijzigen

en: Change history: %s
nl: Wijzigingsgeschiedenis: %s

en: Change my password
nl: Mijn wachtwoord wijzigen

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change selected %(model)s
nl: Geselecteerde %(model)s wijzigen

en: Change:
nl: Wijzigen:

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
nl: {fields} voor {name} ‘{object}’ gewijzigd.

en: Changed {fields}.
nl: {fields} gewijzigd.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
nl: ‘%(object)s’ gewijzigd - %(changes)s

en: Changed:
nl: Gewijzigd:

en: Clear all filters
nl: Alle filters wissen

en: Clear selection
nl: Selectie wissen

en: Click here to select the objects across all pages
nl: Klik hier om alle objecten op alle pagina's te selecteren

en: Close
nl: Sluiten

en: Confirm password:
nl: Bevestig wachtwoord:

en: Currently:
nl: Huidig:

en: Database error
nl: Databasefout

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: Date:
nl: Datum:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete multiple objects
nl: Meerdere objecten verwijderen

en: Delete selected %(model)s
nl: Geselecteerde %(model)s verwijderen

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
nl: Geselecteerde %(verbose_name_plural)s verwijderen

en: Delete?
nl: Verwijderen?

en: Deleted {name} “{object}”.
nl: {name} ‘{object}’ verwijderd.

en: Deleted “%(object)s.”
nl: ‘%(object)s’ verwijderd.

en: Deleted:
nl: Verwijderd:

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
nl: Het verwijderen van %(class_name)s %(instance)s vereist het verwijderen van de volgende beschermde gerelateerde objecten: %(related_objects)s

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
nl: Het verwijderen van %(object_name)s '%(escaped_object)s' vereist het verwijderen van de volgende gerelateerde objecten:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
nl: Het verwijderen van %(object_name)s '%(escaped_object)s' zou ook gerelateerde objecten verwijderen, maar uw account heeft geen rechten om de volgende typen objecten te verwijderen:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
nl: Het verwijderen van de geselecteerde %(objects_name)s vereist het verwijderen van de volgende beschermde gerelateerde objecten:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
nl: Het verwijderen van de geselecteerde %(objects_name)s zou ook gerelateerde objecten verwijderen, maar uw account heeft geen rechten om de volgende typen objecten te verwijderen:

en: Deletion
nl: Verwijdering

en: Disable password-based authentication
nl: Op wachtwoord gebaseerde authenticatie uitschakelen

en: Django administration
nl: Django-beheer

en: Django site admin
nl: Django-websitebeheer

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Empty
nl: Leeg

en: Enable password-based authentication
nl: Op wachtwoord gebaseerde authenticatie inschakelen

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
nl: Voer een nieuw wachtwoord in voor de gebruiker <strong>%(username)s</strong>.

en: Enter a username and password.
nl: Voer een gebruikersnaam en wachtwoord in.

en: Filter navigation items
nl: Navigatie-items filteren

en: First, enter a username and password. Then, you’ll be able to edit more user options.
nl: Vul allereerst een gebruikersnaam en wachtwoord in. Daarna kunt u meer gebruikersopties bewerken.

en: Forgotten your password or username?
nl: Wachtwoord of gebruikersnaam vergeten?

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
nl: Wachtwoord vergeten? Vul hieronder uw e-mailadres in, en we sturen instructies voor het instellen van een nieuw wachtwoord.

en: Go
nl: Uitvoeren

en: Has date
nl: Heeft datum

en: Hide counts
nl: Aantallen verbergen

en: History
nl: Geschiedenis

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
nl: Houd ‘Control’, of ‘Command’ op een Mac, ingedrukt om meerdere items te selecteren.

en: Home
nl: Voorpagina

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
nl: Als u geen e-mail ontvangt, controleer dan of u het e-mailadres hebt ingevoerd waarmee u zich hebt geregistreerd, en controleer uw spam-map.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
nl: Er moeten items worden geselecteerd om acties op uit te voeren. Er zijn geen items gewijzigd.

en: Log in
nl: Aanmelden

en: Log in again
nl: Opnieuw aanmelden

en: Log out
nl: Afmelden

en: LogEntry Object
nl: LogEntry-object

en: Lookup
nl: Opzoeken

en: Models in the %(name)s application
nl: Modellen in de %(name)s-toepassing

en: My actions
nl: Mijn acties

en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: No
nl: Nee

en: No action selected.
nl: Geen actie geselecteerd.

en: No date
nl: Geen datum

en: No fields changed.
nl: Geen velden gewijzigd.

en: No, take me back
nl: Nee, teruggaan

en: None
nl: Geen

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: Not empty
nl: Niet leeg

en: Objects
nl: Objecten

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Password change
nl: Wachtwoordwijziging

en: Password reset
nl: Wachtwoord hersteld

en: Password reset confirmation
nl: Bevestiging wachtwoord herstellen

en: Past 7 days
nl: Afgelopen zeven dagen

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
nl[0]: Corrigeer de onderstaande fout.
nl[1]: Corrigeer de onderstaande fouten.

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
nl: Voer de correcte %(username)s en wachtwoord voor een stafaccount in. Let op dat beide velden hoofdlettergevoelig zijn.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
nl: Voer het nieuwe wachtwoord twee keer in, zodat we kunnen controleren of er geen typefouten zijn gemaakt.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
nl: Voer omwille van beveiliging uw oude en twee keer uw nieuwe wachtwoord in, zodat we kunnen controleren of u geen typefouten hebt gemaakt.

en: Please go to the following page and choose a new password:
nl: Ga naar de volgende pagina en kies een nieuw wachtwoord:

en: Popup closing…
nl: Pop-up sluiten…

en: Recent actions
nl: Recente acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove from sorting
nl: Verwijderen uit sortering

en: Reset my password
nl: Mijn wachtwoord opnieuw instellen

en: Run the selected action
nl: De geselecteerde actie uitvoeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Save and add another
nl: Opslaan en nieuwe toevoegen

en: Save and continue editing
nl: Opslaan en opnieuw bewerken

en: Save and view
nl: Opslaan en weergeven

en: Save as new
nl: Opslaan als nieuw item

en: Search
nl: Zoeken

en: Select %s
nl: Selecteer %s

en: Select %s to change
nl: Selecteer %s om te wijzigen

en: Select %s to view
nl: Selecteer %s om te bekijken

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
nl: Alle %(total_count)s %(module_name)s selecteren

en: Select all objects on this page for an action
nl: Selecteer alle objecten op deze pagina voor een actie

en: Select this object for an action - {}
nl: Selecteer dit object voor een actie - {}

en: Server Error <em>(500)</em>
nl: Serverfout <em>(500)</em>

en: Server error
nl: Serverfout

en: Server error (500)
nl: Serverfout (500)

en: Set password
nl: Wachtwoord instellen

en: Show all
nl: Alles tonen

en: Show counts
nl: Aantallen tonen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Site administration
nl: Websitebeheer

en: Skip to main content
nl: Naar hoofdinhoud

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
nl: Er is iets mis met de installatie van uw database. Zorg ervoor dat de juiste databasetabellen zijn aangemaakt en dat de database voor de juiste gebruiker leesbaar is.

en: Sorting priority: %(priority_number)s
nl: Sorteerprioriteit: %(priority_number)s

en: Start typing to filter…
nl: Begin met typen om te filteren…

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
nl: %(count)d %(items)s met succes verwijderd.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
nl: Bedankt voor het vandaag wat tijd besteden aan de website.

en: Thanks for using our site!
nl: Bedankt voor het gebruik van onze website!

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
nl: De %(name)s ‘%(obj)s’ is met succes verwijderd.

en: The %(site_name)s team
nl: Het %(site_name)s-team

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
nl: De link voor het herstellen van het wachtwoord is ongeldig, waarschijnlijk omdat de link al eens is gebruikt. Vraag opnieuw een wachtwoord aan.

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
nl: De {name} ‘{obj}’ is met succes toegevoegd.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
nl: De {name} ‘{obj}’ is met succes toegevoegd. U kunt hieronder nog een {name} toevoegen.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
nl: De {name} ‘{obj}’ is met succes gewijzigd.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
nl: De {name} ‘{obj}’ is met succes gewijzigd. U kunt hieronder nog een {name} toevoegen.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
nl: De {name} ‘{obj}’ is met succes gewijzigd. U kunt deze hieronder nogmaals bewerken.

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan. Dit is via e-mail bij de websitebeheerders gemeld en zou snel verholpen moeten zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
nl: Deze actie <strong>schakelt op wachtwoord gebaseerde authenticatie in</strong> voor deze gebruiker.

en: This month
nl: Deze maand

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
nl: Dit object heeft geen wijzigingsgeschiedenis. Het is mogelijk niet via de beheerwebsite toegevoegd.

en: This year
nl: Dit jaar

en: Time:
nl: Tijd:

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggle navigation
nl: Navigatie aan/uit

en: Toggle sorting
nl: Sortering aan/uit

en: Toggle theme (current theme: auto)
nl: Thema wisselen (huidige thema: auto)

en: Toggle theme (current theme: dark)
nl: Thema wisselen (huidige thema: donker)

en: Toggle theme (current theme: light)
nl: Thema wisselen (huidige thema: licht)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown content
nl: Onbekende inhoud

en: User
nl: Gebruiker

en: View
nl: Weergeven

en: View %s
nl: %s weergeven

en: View on site
nl: Weergeven op website

en: View selected %(model)s
nl: Geselecteerde %(model)s weergeven

en: View site
nl: Website bekijken

en: Welcome,
nl: Welkom,

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
nl: Het spijt ons, maar de opgevraagde pagina kon niet worden gevonden.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
nl: We hebben u instructies gestuurd voor het instellen van uw wachtwoord, als er een account bestaat met het door u ingevoerde e-mailadres. U zou deze straks moeten ontvangen.

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I’m sure
nl: Ja, ik weet het zeker

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
nl: U bent geverifieerd als %(username)s, maar niet bevoegd om deze pagina te bekijken. Wilt u zich aanmelden bij een andere account?

en: You don’t have permission to view or edit anything.
nl: U hebt geen rechten om iets te bekijken of te bewerken.

en: You may edit it again below.
nl: U kunt deze hieronder weer bewerken.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
nl: U ontvangt deze e-mail, omdat u een aanvraag voor opnieuw instellen van het wachtwoord voor uw account op %(site_name)s hebt gedaan.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
nl: Uw wachtwoord is ingesteld. U kunt nu verdergaan en zich aanmelden.

en: Your password was changed.
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd.

en: Your username, in case you’ve forgotten:
nl: Uw gebruikersnaam, mocht u deze vergeten zijn:

en: action flag
nl: actievlag

en: action time
nl: actietijd

en: and
nl: en

en: change message
nl: wijzigingsbericht

en: content type
nl: inhoudstype

en: entry | entries
nl[0]: vermelding
nl[1]: vermeldingen

en: log entries
nl: logboekvermeldingen

en: log entry
nl: logboekvermelding

en: object id
nl: object-id

en: object repr
nl: object-repr

en: user
nl: gebruiker
